4084. Ernst Billgren, Salamandrar

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ERNST BILLGREN
född 1957
Salamandrar
Monogramsignerad. Mosaik, 60 x 46 cm.

PROVENIENS
Bukowskis Moderna, våren 1997, katalognr 263