4078. Olivier Mosset, Utan titel

Droit de suite

Objektsbeskrivning
OLIVIER MOSSET
Schweiz, född 1944
Utan titel
Signerad, daterad och numrerad på baksidan. Screentryck på papper (heavy paper), 100 x 100 cm.
Edition 25 ex.

PROVENIENS
Galerie van Gelder, Amsterdam