4077. Maria Miesenberger, Conversation

Droit de suite

Objektsbeskrivning
MARIA MIESENBERGER
född 1965
Conversation
Signerad och daterad Maria Miesenberger, 2007. Unik. Aluminium, höjd 39 cm.