4075. Joe Tilson, Liknon and grapes

Droit de suite

Objektsbeskrivning
JOE TILSON
Storbritannien, född 1928
Liknon and grapes
Signerad och daterad på baksidan Tilson 1985. Olja på pannå, 121 x 121 cm.