4073. Ulrik Samuelson, Utan titel

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ULRIK SAMUELSON
född, 1935
Utan titel
Signerad US. Olja på duk, 140 x 197 cm.

UTSTÄLLD
Galerie Aronowitsch, Stockholm, september - oktober 2002