4070. Carl Fredrik Reuterswärd, The Chain

Droit de suite

Objektsbeskrivning
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
född 1934
The Chain
Signerad Reuterswärd. Utförd 1982. Akryl på papper, 100 x 66 cm.

PROVENIENS
Galerie Leger, Malmö