4069. Sten Eklund, Plattformen

Droit de suite

Objektsbeskrivning
STEN EKLUND
1942-2009
Plattformen
Signerad och daterad SE 68. Bemålat plexiglas, 44,5 x 59 cm.

PROVENIENS
Galerie Belle, Västerås