4066. Bjarne Melgaard, Untitled

Droit de suite

Objektsbeskrivning
BJARNE MELGAARD
Norge, född 1967
Untitled
Numrerad undertill 4/8. Skulpturpar, mörkpatinerad brons, höjd 49 cm resp. 49,5 cm.
Utförd 2010

PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm