4062. Roger Andersson, Blykeps

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ROGER ANDERSSON
född 1966
Blykeps
Signerad och numrerad RA VIII. Utförd 1996. Avgjutning i bly, 12 x 17 cm.

PROVENIENS
Braändström+Stene, Stockholm