4057. Anders Krisár, Torso #2

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ANDERS KRISÁR
född 1973
Torso #2
Signerad och numrerad 3/3. 2014. Akryl och olja på polyesterharts och polyuretane, 46,5 x 57 x 16 cm.
Edition 3 + 2 AP