4052. Ernst Billgren, Svan

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ERNST BILLGREN
född 1957
Svan
Monogramsignerad. Olja och mosaik på pannå, 123,5 x 153 cm.

PROVENIENS
Galleri Krister Fahl, Stockholm