4051. Suzan Etkin, Invisible Body #3

Objektsbeskrivning
SUZAN ETKIN
USA, född 1955
Invisible Body #3
Signerad och daterad Suzan Etkin 1992. Olja på duk, 91 x 91 cm.

PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund