4050. Patrik Andiné, Utan titel

Droit de suite

Objektsbeskrivning
PATRIK ANDINÉ
född 1968
Utan titel
Signerad och daterad P. Andiné -99. Olja på pannå, 37 x 57 cm

PROVENIENS
Galleri Wallner, Malmö