4048. Kirsten Ortwed, Utan titel

Droit de suite

Objektsbeskrivning
KIRSTEN ORTWED
Danmark, född 1948
"O.T." (Utan titel)
Signerad och daterad på baksidan K. Ortwed 1989. Vax och stål, 100 x 100 cm.

PROVENIENS
Galerie Nordenhake, Stockholm