4047. David Hockney, Mr Isherwood and Don Bachardy, 1976

Droit de suite

Objektsbeskrivning
DAVID HOCKNEY
Storbritannien, född 1937
Mr Isherwood and Don Bachardy, 1976
Signerad, daterad och numrerad David Hockney -76, 60/96. Litografi på Laurence Barker papper, 72,5 x 95 cm. Publicerad av Gemini G.E.L., Los Angeles, med blindstämpel nedre högra hörnet.