4046. Torsten Andersson, Tygstaty

Droit de suite

Objektsbeskrivning
TORSTEN ANDERSSON
1926-2009
Tygstaty
Signerad på baksidan Torsten Andersson. Olja på duk, dubblerad, 66 x 60 cm.