4042. Carl Hammoud, The Domestic Epilogue

Droit de suite

Objektsbeskrivning
CARL HAMMOUD
född 1976
The Domestic Epilogue
Signerad och daterad på baksidan Carl Hammoud 2004 (-05). Olja på duk, 40 x 45 cm.