4041. Tracey Emin, Masterbating infront of the mirror

Droit de suite

Objektsbeskrivning
TRACEY EMIN
Storbritanninen, född 1963
Masterbating infront of the mirror, Homage to Edvard Munch
Signerad och daterad Tracey Emin 1995. Monoprint, 49 x 65,5 cm.

PROVENIENS
White Cube, London