4040. Marie-Louise Ekman, Utan titel

Droit de suite

Objektsbeskrivning
MARIE-LOUISE EKMAN
född 1944
Utan titel
Signerad och daterad M.L De Geer Bergenstråhle 1973. Olja på duk, 25 x 25 cm.