4258. Tomasz Tatarczyk, Utan titel

Droit de suite

Objektsbeskrivning
TOMASZ TATARCZYK
Polen, född 1947
Utan titel (2)
Signerad och daterad på baksidan Tomasz Tatarczyk 1985. Diptyk. Olja på duk, totalt mått 170 x 260 cm.

PROVENIENS
Galeria Foksal, Warszawa

Visas på begäran