4256. Leon Tarasewicz, Untitled

Droit de suite

Objektsbeskrivning
LEON TARASEWICZ
Polen, född 1957
Untitled
Signerad och daterad på baksidan Leon Tarasewicz 1997. Olja på duk, 130 x 103 cm.

PROVENIENS
Galerie Nordenhake, Stockholm