4249. Tomasz Tatarczyk, Black Hill

Droit de suite

Objektsbeskrivning
TOMASZ TATARCZYK
Polen, född 1947
Black Hill
Signerad och daterad på baksidan Tomasz Tatarczyk 1988. Olja på duk, 100 x 170 cm.

PROVENIENS
Galeria Foksal, Warszawa

Visas på begäran