4219. Yrjö Edelmann, Grön Transparent

Droit de suite

Objektsbeskrivning
YRJÖ EDELMANN
1941-2016
Grön Transparent
Signerad och daterad Y. Edelmann -82. Olja på duk, 80 x 80 cm.

Proveniens: Galerie Leger, Malmö