4169. Olivier Mosset, Utan titel

Objektsbeskrivning
OLIVIER MOSSET
Schweiz, född 1944
Utan titel
Signerad, daterad och numrerad på baksidan. Screentryck på heavy paper, 100 x 100 cm.
Edition 25

PROVENIENS
Galerie van Gelder, Amsterdam