4046. Andreas Eriksson, Screensaver (Clarion)

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ANDREAS ERIKSSON
född 1975
Screensaver (Clarion)
Signerad och daterad på baksidan Andreas Eriksson, Dalagården, 2002. Olja på duk, 60 x 60 cm