4032. Jan Svenungsson, Münsterland II

Droit de suite

Objektsbeskrivning
JAN SVENUNGSSON
född 1961
Münsterland II
Signerad och daterad på baksidan Svenungsson 2002, 3/5. C-print, 100 x 126 cm