90. Christian Pontus Andersson, Stay awake

Objektsbeskrivning
CHRISTIAN PONTUS ANDERSSON
född 1977
Stay Awake, 2014
Monogramsignerad, daterad och numrerad C.P.A. 2014, 8/9. Parianporslin med mattad mässingstrampolin, 35 x 20 x 7 cm.

Ändringar
Verket säljs utan följerätt/Droit de suite