81. Ernst Billgren, Skogsgläntan

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ERNST BILLGREN
född 1957
Skogsgläntan
Monogramsignerad. Olja och mosaik på pannå, med tillhörande mosaikram, totalt 106 x 136 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare