69. Alfred Boman, Multi color

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ALFRED BOMAN
född 1981
Multi color
Signerad och daterad Alfred Boman 2012. Spraypaint på duk, 120 x 80 cm.
PROVENIENS
Carl Kostyál, Stockholm