64. Jockum Nordström, Back to the land

Droit de suite

Objektsbeskrivning
JOCKUM NORDSTRÖM
född 1963
Back to the land
Signerad och numrerad Jockum 14/50. Akvatint och mjukgrundsetsning, 66 x 123 cm.
Utförd vid Crown Point Press, San Francisco, 2008.