262. Fruls Tilpo, Bil

Droit de suite

Objektsbeskrivning
FRULS TILPO
född 1960
Caras Vaggio
Signerad på baksidan Fruls Tilpo. Olja på duk, 90 x 140 cm.

Ändringar
Korrekt titel: Caras Vaggio