258. Pepe Espaliu, Genet V

Droit de suite

Objektsbeskrivning
PEPE ESPALIU
Spanien 1955-1993
Genet V
Signerad och daterad på baksidan Espaliu 1988. Blandteknik på pannå, 65 x 85 cm.
Signed and dated verso. Mixed media on panel.
PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund