256. Ray Smith, The bubblegum man

Objektsbeskrivning
RAY SMITH
USA, född 1959
The bubblegum man
Signerad och daterad Ray Smith 1994. Olja på pannå, 73 x 60,5 cm.
Signed and dated. Oil on panel.
PROVENIENS
Galleri Lars Bohman, Stockholm