252. Timo Solin, Kvinna med ormar

Droit de suite

Objektsbeskrivning
TIMO SOLIN
född 1947
Kvinna med ormar
Signerad och numrerad Timo Solin 8/8. Polerad och grönpatinerad brons, höjd 68 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare