248. Ove Carlson, Traffic

Droit de suite

Objektsbeskrivning
OVE CARLSON
född 1950
Traffic
Signerad Ove Carlson. Akryl på pannå (mdf), 84 x 84 cm.
Utförd 2010
PROVENIENS
Galleri Andersson/Sandström 2011