245. Paul Jenkins, Utan titel

Objektsbeskrivning
PAUL JENKINS
USA 1923-2012
Utan titel
Signerad Paul Jenkins. Akvarell på papper, 109 x 79 cm.
Signed. Watercolour on paper.
PROVENIENS
Galerie Aix, Stockholm