242. Peter Dahl, En betraktare

Droit de suite

Objektsbeskrivning
PETER DAHL
född 1934
En betraktare
Signerad och daterad Peter Dahl 1995. Olja på duk, 100 x 130,5 cm.
Förlaga till litografi.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare