239. Stina Stigell, Cirkuskassan

Droit de suite

Objektsbeskrivning
STINA STIGELL
född 1971
Mini-Bob har allvarliga problem i skolan
Signerad och daterad på baksidan Stina Stigell -06. Assemblage, 105 x 122 cm.

Ändringar
Korrekt titel: Mini-Bob har allvarliga problem i skolan
Proveninens: Galleri Niklas Belenius, Stockholm