236. Roger Hansson, Afrika och figurerna

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ROGER HANSSON
född 1967
Afrika och figurerna
Signerad och daterad på baksidan Roger Hansson 2006. Olja på duk, 93 x 79 cm.
PROVENIENS
ALP Galleri Peter Bergman, Stockholm