230. Bert Stern, Marilyn Monroe with Pink Scarf

Objektsbeskrivning
BERT STERN
USA 1929-2013
Marilyn Monroe with Pink Scarf
Signerad Bert Stern, numrerad och stämpelsignerad på baksidan 15/25. Pigmentprint, 48 x 32 cm.
Certifikat medföljer
Signed, verso signed and stamped. Pigment print. Certificate enclosed.