173. Mikael Jansson, Amber Valetta

Droit de suite

Objektsbeskrivning
MIKAEL JANSSON
född 1958
Amber Valetta, New York Studio 2000
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Mikael Jansson 2004, 3/3. C-print monterat på aluminium, 80 x 80 cm.
Upplaga 3/3 + 1 AP.
PROVENIENS
Galleri Christian Larsen, Stockholm

Ändringar
Solblekt