163. Bjarne Melgaard, Untitled

Droit de suite

Objektsbeskrivning
BJARNE MELGAARD
Norge, född 1967
Untitled
Signerad och daterad på baksidan Bjarne Melgaard 2004. Olja på duk, 120 x 140 cm.
Signed and dated verso. Oil on canvas.
PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm