161. Bjarne Melgaard, Untitled

Droit de suite

Objektsbeskrivning
BJARNE MELGAARD
Norge, född 1967
Untitled
Signerad och daterad Melgaard -99. Akvarell på papper, 102 x 152 cm.
Signed and dated. Watercolour on paper.
PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm