146. Roger Risberg, Ansikte 6

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ROGER RISBERG
1956-2011
Ansikte
Signerad och daterad på baksidan Roger Risberg 2009. Olja på duk, 73 x 60 cm.