145. Roger Risberg, Gubben 2

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ROGER RISBERG
1956-2011
Gubben 2
Signerad och daterad på baksidan Roger Risberg 2009. Olja på duk, 73 x 60 cm.