132. Matias Spescha, Untitled

Objektsbeskrivning
MATIAS SPESCHA
Schweiz 1925-2008
Untitled
Signerad och daterad M. Spescha -68. Olja på duk, 170 x 140 cm.
Signed and dated. Oil on canvas.
PROVENIENS
Konsthandlare Piet Moget