131. Anette Harboe Flensburg, Flowers

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ANETTE HARBOE FLENSBURG
Danmark, född 1961
Flowers and Circles 1
Signerad på baksidan Anette Flensburg. Olja på duk, 180 x 180 cm.
Utförd 1999
Signed verso. Oil on canvas.
UTSTÄLLD
"Poetry and Power", Anette Harboe Flensburg, Galerie Leger, Malmö, 2001, återgiven i utställningskatalogen