120. Maja Rohwetter, Hans

Droit de suite

Objektsbeskrivning
MAJA ROHWETTER
Tyskland, född 1970
Hans
Signerad och daterad på baksidan Rohwetter 2001. Olja på duk, 140 x 100 cm.
Signed and dated verso. Oil on canvas.
PROVENIENS
Brändström & Stene, Stockholm