108. Eva Hild, Utan titel

Droit de suite

Objektsbeskrivning
EVA HILD
född 1966
Utan titel
Signerad och daterad Eva Hild -99. Stengodslera, höjd 23, 43 x 31 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare