1128. Trine Folmoe, Josephine 14 år

Droit de suite

Objektsbeskrivning
TRINE FOLMOE
Norge, född 1964
Josephine 14 år
Signerad T. Folmoe samt daterad på baksidan 2006-07. Olja på duk, 95 x 75 cm.
Signed, verso dated. Oil on canvas.